EMA Salon Zdrowia i Urody
EMA Salon Zdrowia i Urody w Kołobrzegu

Siłownia

W naszym salonie, oprócz typowych przyrządów rehabilitacyjnych i rekondycyjnych, posiadamy bardzo dobrze rozwinięte zaplecze treningowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów dotyczące nie tylko dobrego sprzętu, ale i przyjaznej atmosfery stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy może poczuć się komfortowo, dając sobie zdrowy wycisk. Klimatyzowana sala umożliwia również trening z własną muzyką, a profesjonalny sprzęt zapewni bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.

DZIAŁANIE - czytaj więcej

W naszym parku maszynowym znajdują się:

BIEŻNIA MAXXUS TX6020
Bieganie jest najstarszą formą utrzymywania kondycji fizycznej na wysokim poziomie. Dzięki naszej bieżni możecie Państwo prowadzić zarówno trening chodziarski – dobry szczególnie przy pierwszym kontakcie z maszyną, jak i trening biegowy – na znacznie większym poziomie. Dzięki 9-ciu stałym profilom treningowym oraz regulacji poziomu wzniesienia możliwym staje się szybkie uzyskanie wysportowanej sylwetki z naciskiem na zgrabne nogi i talię.

ORBITREK MAXXUS 5010
Dzięki temu urządzeniu przy jednym ćwiczeniu można trenować te partie mięśni i stawów, które wymagają pracy na bieżni elektrycznej, stepperze i rowerze stacjonarnym. Trenażer eliptyczny, potocznie zwany orbitrekiem to przyrząd treningowy, który łączy w sobie zalety wyżej wymienionych urządzeń.

ATLAS MAXXUS BODYMAXX X5
Atlas sportowo-kulturystyczny przeznaczony do wszechstronnego treningu podstawowych grup mięśni. Systematyczna praca z urządzeniami do ćwiczeń siłowych usprawnia działanie całego organizmu oraz buduje poszczególne partie mięsni. Dodatkowo trening taki zapobiega wadom postawy oraz zmniejsza dolegliwości związane z aparatem ruchu.

ŁAWKA BODY SCULPTURE
Ławeczka przeznaczona jest do ćwiczeń mięsni brzucha i dolnych partii ciała. Wyposażona w stabilny podnóżek do wyciskania nogami, regulowany nachylenia oparcia oraz uchwyt do przyciągania u góry lub wyciskania na dole maszyny. Płynnie posuwające się siodło, 10-cio stopniowa regulacja konta nachylenia oraz aluminiowa szyna sprawiają, że jest to niezwykle stabilna konstrukcja, która w bezpieczny sposób umożliwia trening siłowy nawet niewprawionym trenującym. Możliwa jest regulacja obciążenia w zakresie od 4% do 60% ciężaru ciała ćwiczącego.

Ponadto w naszej siłowni znajdują się:

  • stepper,
  • rowerek,
  • ławka do brzuszków,
  • twister,
  • pas wibrujący.

EFEKT - czytaj więcej

Uprawianie ćwiczeń siłowych wpływa korzystnie na nasze ciało i samopoczucie psychiczne. Po wyjściu z siłowni jesteśmy naładowani pozytywną energią, która sprawia, że stajemy się bardziej aktywni w pracy i poza nią.

CENNIK - czytaj więcej

SIŁOWNIA - 1 godzina10zł
SIŁOWNIA - karnet 5 wejść30zł
SIŁOWNIA - karnet 1 miesiąc + Platforma Wibracyjna60zł

KARNETY PROMOCYJNE - czytaj więcej

STOŁY REKONDYCYJNE / SIŁOWNIA / ROLLMASAŻ / PLATFORMA W.
jeden tydzień30zł
dwa tygodnie60zł
jeden miesiąc100zł
Stoły rekondycyjne Kołobrzeg

Stoły rekondycyjne

szczupła sylwetka, rehabilitacja i relaks bez wysiłku – one to zrobią za Ciebie!

Szczególnie polecamy je osobom mało aktywnym fizycznie, pracującym w pozycji siedzącej, osobom z nadwagą, kobietom po porodzie, astmatykom, osobom cierpiącym na choroby układu krążenia z zaburzeniami gospodarki wodnej oraz tym którym brak czasu na spędzanie czasu na siłowni.

Sauna IR Kołobrzeg

Sauna na podczerwień

Poznaj doskonałą formę leczenia i oczyszczenia organizmu...

spalania kalorii poprzez przemianę materii, zwiększenia elastyczności elementów miękkich stawów, poprawy kondycji układu sercowo-naczyniowego. Kabina IR polecana jest również dla osób posiadających problemy z ciśnieniem, a także ze schorzeniami układu krwionośnego, oddechowego i krążeniowego.

Solarium Kołobrzeg

Solarium

Solarium Ergoline Classic 600 Ultra Turbo Power...

aby poprawić kondycję skóry, jej wygląd i stan. Ale nie tylko. Także po to, by korzystnie wpłynąć na swoje samopoczucie w chłodne dni i zaczerpnąć sił witalnych. Opalanie w solarium odbywa się za pomocą promieni UV, które wytwarzane są przez specjalne lampy. Promieniowanie powoduje pigmentację obecnej w skórze melaniny, dzięki czemu zmienia ona kolor z jasnego na brązowy.

Siłownia Kołobrzeg

Siłownia

Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy może poczuć się komfortowo, dając sobie zdrowy wycisk...

Uprawianie ćwiczeń siłowych wpływa korzystnie na nasze ciało i samopoczucie psychiczne. Po wyjściu z siłowni jesteśmy naładowani pozytywną energią, która sprawia, że stajemy się bardziej aktywni w pracy i poza nią.

Salon Fryzjerski Kołobrzeg

Salon Fryzjerski

Profesjonalny personel, specjalnie wyselekcjonowane marki produktów...

na których pracujemy, a także nowoczesny sprzęt. To wszystko ma wpływ na oczekiwany przez Państwa rezultat. Nie chcemy zawieść Państwa zaufania. Dlatego wybory, których dokonujemy przy doborze składowych elementów naszego salonu fryzjerskiego, są tak ważne.

Salon Kosmetyczny Kołobrzeg

Salon Kosmetyczny

Zdrowie, dobre samopoczucie i elegancki wygląd...

to elementy, do których szczególnie przywiązujemy uwagę. Dlatego oferowane zabiegi w ramach usług naszego salonu choć dbają głównie o ciało, pośrednio przynoszą korzyści także naszemu duchowi.